Психологічна служба ВПУ №13 з учнями групи РК 17-1 та майстром в/н провели благодійну акцію «Якщо можеш допомогти тому, хто потребує цієї допомоги, це дозволяє залишитися людиною кожному із нас і не стати егоїстом» для дітей сиріт з містечка Милосердя Святого Миколая.

18 жовтня 2017року психологічна служба ВПУ №13 з учнями групи РК 17-1 та майстром в/н провели благодійну акцію «Якщо можеш допомогти тому, хто потребує цієї допомоги, це дозволяє залишитися людиною кожному із нас і не стати егоїстом» для дітей сиріт з містечка Милосердя Святого Миколая.

Містечком опікуються Сестри служебниці Господа і Діви Марії  з Матари – “Згромадження Воплоченого Слова”. Вони привітно зустріли учнів та дозволили поспілкуватися з дітьми і допомогти їм по господарству.

Для учнів це був особливий день і  дуже повчальний урок. Спілкуючись  з дітками з неблагополучних сімей та сестрами монахинями , хлопці дізналися про різні складні життєві ситуації, від почутого у них  були сльози на очах.

Учні ВПУ №13 допомогли сестрам монахиням скопати клумби, зібрати листя, з дітьми  вивчити уроки та погратися. Дітки прийняли нас дуже привітно, були напрочуд відкритими, багато спілкувалися. Ми дякуємо їм за це спілкування.

 


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*