Членами екологічно-пізнавального клубу «Едельвейс» було висаджено алею декоративних саджанців

Прогрес суспільства сьогодні неможливий без глибокої освіченості людей. Тому в нашому училищі велика увага приділяється екологічному вихованню, яке здійснюється в різних формах: уроки, заняття гуртків, екскурсії, суспільно корисні заходи.
Членами екологічно-пізнавального клубу «Едельвейс» 19.10.2017 було висаджено алею з 16 декоративних саджанців катальпи бігнонієвидної та 5 саджанців ялини колючої перед Собором Преображення Господнього, що знаходиться у мікрорайоні Пасічна.
Викладач біології Полячок Т.В. ознайомила учнів із особливостями біологічних видів в природі. Виходячи з цих особливостей для кожного дерева викопали яму на глибину кореневої системи (70-120 см). Відстань між деревцями повинна бути не менше 5 метрів.
Як правильно саджати дерева учням розказала викладач біології Полячок Т.В.: «Один учень має міцно тримати деревце за стовбур, інший потихеньку засипати коріння та притоптувати».
Культивування рослин – це один з дієвих шляхів збереження і примноження цінного генофонду і духовного збагачення громадянином своєї батьківщини. Такі акції не лише покращують благоустрій мікрорайону, а й допомагають виховувати в учнів духовність та відповідальність за місто, в якому вони живуть.

             

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*