Педагогічний колектив

Адміністрація

Данилюк Мирослав Петрович
Директор
Гудименко Надія Юріївна
Заступник директора з навчально-виробничої роботи
Гінзилевич Мирослава Василівна
Заступник директора з навчальної роботи

Пітух Лілія Іванівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Дубницька Олена Осипівна
Методист
Крушельницький Микола Петрович
Старший майстер
Касьяненко Галина Іванівна
Секретар навчальної частини

Викладачі

Басараб Марія Григорівна
викладач історії
Баточенко Іванна Михайлівна
викладач  іноземної мови
Вацеба Христина Василівна
викладач  історії
Гавриш Олексій Михайлович
викладач  креслення і спецтехнології
Гриник Юлія Іванівна
викладач  інформаційних технологій
Єрмоленко Євген Володимирович
викладач  спецтехнології
Забитовська Галина Іванівна
викладач  правознавства
Кравчук Віра Богданівна
викладач  креслення
Кушнірук Мирослав Васильович
викладач  професійної етики
Майдан Ліля Василівна
викладач  охорони праці
Мороз Володимир Васильович
викладач  фізичного виховання
Ніколін Наталя Іванівна
викладач  зарубіжної літератури
Пожар Василь Михайлович
викладач  фізичного виховання
Полячок Тетяна Василівна
викладач  біології та хімії
Римарчук Ліля Іванівна
викладач  професійно-теоретичної підготовки
Римарчук Орися Іванівна
викладач  спецтехнології
Стефанюк Люба Михайлівна
викладач  охорони праці
Тарасюк Лариса Олексіївна
викладач  української мови та літератури
Третяк Богдан Володимирович
викладач  спецтехнології
  Хоменець Марія Антонівна
викладач  іноземної мови
  Шпільчак Христина Володимирівна
викладач  фізики
Шутка Віра Іванівна
викладач  української мови та літератури

Майстри виробничого навчання

Адамович Галина Володимирівна
Професія: Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
Адамовський Іван Михайлович
Професія: Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
Бабак Андрій Ярославович
Професія: Слюсар з ремонту автомобілів
Бойко Решард Йосипович
Професія: Слюсар з ремонту автомобілів
Кропельницький Орест Павлович
Професія: Слюсар з ремонту автомобілів
Крушельницька Ганна Богданівна
Професія: Контролер ощадного банку; Оператор комп’ютерного набору
Опар Орест Омелянович
Професія: Рихтувальник кузовів
Паращук Іван Васильович
Професія: Контролер ощадного банку; Оператор комп’ютерного набору
Пнівчук Галина Миколаївна
Професія: Рихтувальник кузовів
Семків Ганна Іванівна
Професія: Контролер ощадного банку; Оператор комп’ютерного набору
Свачій Олександра Володимирівна
Професія: Регулювальник радіоелектронної апаратури ти приладів
Собчишин Світлана Миколаївна
Професія: Контролер ощадного банку; Оператор комп’ютерного набору
Теліхович Оксана Василівна
Професія: Конторський службовець
Ткачовська Ірина Миколаївна
Професія: Контролер ощадного банку; Оператор комп’ютерного набору