У Вищому професійному училищі №13 відбулися загальноучилищні батьківські збори учнів І курсу

20.10.2017 згідно плану у Вищому професійному училищі №13 відбулися загальноучилищні батьківські збори учнів І курсу.
Із вступним словом до батьків звернувся директор училища Данилюк М.П., який привітав батьків з тим, що вони стали частиною дружнього колективу навчального закладу, подякував батькам за те, що вони довірили своїх дітей нам, а також ознайомив із порядком денним батьківських зборів. Зауважив, що спільні зусилля педагогічного та батьківського колективів матимуть найкращий результат для навчання і виховання учнів. Зупинився на навчальному процесі, матеріально – технічній базі закладу.
Заступник директора з навчально-виробничої роботи Гудименко Н.Ю. розповіла батькам про специфіку навчально-виробничого процесу та основні вимоги щодо нього.
Заступник директора з виховної роботи Чорноус Ф.В. розповів про організацію харчування учнів та дотримання учнями правил поведінки в гуртожитку.
Батьківські збори розпочалися з святкового концерту на тему «Вам, найрідніші!», який підготувала Рада учнівського самоврядування . Кожний номер концерту супроводжувався бурхливими оплесками.
Старший лейтенант поліції Кравців Т.В. та лейтенант поліції Гринюк І.В. взяли участь в батьківських зборах та провели лекцію на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».
Дирекція подякувала за хорошу явку батьків, небайдужість до своїх дітей та підтримку за співпрацю у подальшому вирішенні спільних проблем.
На зборах був обраний батьківський комітет училища.
Продовжились батьківські збори в закріплених за групами кабінетах, де на батьків чекали класні керівники та майстри виробничого навчання.
Після концерту батьки були ознайомлені з базою училища: кабінетами, майстернями та лабораторіями, в яких учні навчаються та відпрацьовують свою професійну майстерність. Соціально-психологічна служба поінформувала батьків про особливості підліткового та юнацького віку.

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*