Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо

11.01.2016 відбулася загальноучилищна лінійка на тему «Здоров’я – не все, але все без здоров’я  – ніщо». Захід організувала та провела Білик Л.П. – соціальний психолог ВПУ№13.

Метою заходу було надати учням  інформацію про здоров’я, фактори, що впливають на формування здоров’я; ознайомити із шкідливим впливом алкоголю, тютюну, наркотиків на молодий організм; спонукати взяти на себе відповідальність за власне здоров’я; показати, що вижити в наш час – це значить піклуватися про власне здоров’я.

Кожному від народження надається цінний дар — життя, а найдорожче, що є в житті — здоров’я. Але як це не дивно, люди інколи легковажать своїм здоров’ям. Іноді один необережний вчинок може зруйнувати всі мрії та плани. Сьогодні гостро стоїть проблема виховання нової особистості, яка мала б широкий культурний світогляд, уміла користуватися новітніми технологіями, приймала нестандартні рішення, та найбільше – була здоровою та вела здоровий спосіб життя. Адже здоров’я завжди було головним чинником безпеки нації.

Девізом заходу був вислів «Я не маю права тобі вказувати, але вважаю за потрібне попередити: шкідливі звички – це твоя розруха і твоя смерть.»

Дуже важливо зберегти те, що маємо. Від нас самих залежить, що ми оберемо – шлях до здоров’я чи навпаки – шлях від здоров’я.

vpu13_11012016_02