Завершується написання книги про училище за назвою “Кузня професійних кадрів”

Кожен навчальний заклад має свою неповторну історію, яскравих особистостей, багатий досвід. Зазвичай, про них ми можемо лише почути. Наскільки ж надійніше передати всі напрацювання і згадки нашим нащадкам (та й сучасникам) у вигляді книги. Так, це багато кропіткої праці, зусиль, часу, терпіння… Але погодьтесь, що мета вартує докладених сил.

Цими днями автор книги про Вище професійне училище №13 м. івано-Франківська, Михайло Шиптур, поділився з нами своїми думками  щодо майбутньої книги.

Віриться, що вихід у світ книги «Кузня професійних кадрів» стане для колективу Івано-Франківського вищого професійного училища №13 подією неординарною і значимою. А ще, добрим приводом для пошанування колишніх і теперішніх керівників, викладачів та майстрів виробничого навчання ВПУ. Адже ця нова книга мовби увінчує собою пройдений колективом навчального закладу 27-річний шлях, його вагомий внесок у підготовку професійних кадрів для Прикарпаття і всієї України. На сторінках видання ви прочитаєте розповіді про тих людей, пам’ять про яких закарбувалася на скрижалях історії училища, і про його нинішніх педагогів та майстрів, про роботу методичних комісій, служб, які забезпечують життєдіяльність навчального закладу.
З дистанції часу особливо рельєфно бачаться ті фахово-педагогічні вершини, що їх подолав колектив училища за майже три десятиліття. Він і сьогодні професійний, молодий душею. ВПУ-13 завжди прагнуло і прагне бути в авангарді серед прикарпатських закладів профтехосвіти. Зміст буднів викладачів і майстрів виробничого навчання визначає шляхетна мета – своєю висококваліфікованою, високопрофесійною і результативною працею готувати на рівні сучасних вимог, належної якості, робітників – фахівців з 11 професій, які так потрібні нашій державі.
З нагоди 20-річного ювілею незалежності України хочу від щирого серця побажати педагогічному колективу ВПУ здійснення всіх задумів, творчої наснаги, здоров’я, Соломонової мудрості, впевненості на нелегкому шляху виховання професійних кадрів.
Сподіваюся, що «Кузня професійних кадрів» побачить світ у рік цього знаменного ювілею і стане якоюсь мірою життєвим компасом для читачів. І дорослих, а ще більше – юних, тобто сьогоднішніх і майбутніх вихованців училища.

А ось як висловився про книгу «Кузня робітничих кадрів» голова департаменту профтехосвіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, В’ячеслав Супрун.

suprun

Вагомим є внесок у професійну підготовку робітничих кадрів і закладів профтехосвіти Івано-Франківщини, зокрема Вищого професійного училища № 13. Тож як не привітати вихід у світ книги про це ВПУ, його історію і сьогодення, про викладачів та майстрів під заголовком, який промовляє сам за себе, – «Кузня робітничих кадрів». Гадаю, нове видання сповна виконає свою місію – прислужиться справі дальшого розвитку профтехосвіти, і не тільки в стінах Івано-Франківського ВПУ-13, а кращий досвід цього училища з користю почерпнуть для себе і в інших навчальних закладах області й держави.