Мітинг з нагоди відкриття пам’ятної дошки на честь випускника ВПУ №13 м. Івано-Франківська Шевченка Тараса Ярославовича, загиблого в АТО

26 червня 2015 р. відбулось відкриття пам’ятної дошки на честь випускника ВПУ№13 м. Івано-Франківська Шевченка Тараса , загиблого в АТО 19 травня 2015року. Він боровся за Україну. Він стояв на сторожі Волі та Незалежності. Заради тебе, твого життя і твоєї свободи він  віддав своє життя.

Герої! Герої! Герої!
Найкращі Вкраїни сини!
Цей світ лиш врятують герої,
Герої нової війни.

Згадати його подвиг, висловити співчуття родичам прийшли:

  • Руслан Марцінків – ініціатор програми «Франківськ – місто Героїв», народний депутат 7 скликання, голова міського осередку Всеукраїнського об’єднання «Свобода»;
  • Роман Харук – депутат міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода»;
  • Рудик Марія Олегівна – директор навчально-методичного кабінету ПТО в Івано-Франківській області.
  • На мітингу також були присутні з родини Шевченків: жінка Ірина, дочка Сніжана і син Сергій, брати Сергій та Ярослав.

Герої не вмирають і не вмруть,
Героїв пам’ятатимуть віками .
Їм славу віддають
І голову схиляєм перед вами.

Своїми спогадами про загиблого Героя ділились його педагоги, рідні.

На честь Тараса на території рідного училища було відкрито меморіальну дошку, аби пам’ять про нього назавжди залишалась у серцях. Після цього було оголошено хвилину мовчання, під час якої всі присутні не приховували сліз жалю за загиблим .

Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Тарас Шевченко  з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

Закінчився мітинг урочистим покладанням квітів до меморіальної дошки, яка тепер стала символом безсмертної пам’яті героя.

Вічна слава Героям!

1

2

4

5

6

7

8