Відбувся правовий квест «Я знаю свої права» присвячений Міжнародному дню захисту прав дитини.Захід проведений викладачами правознавства Забитовською Г.І. та Вацебою Х.В.

06.06.2018 відбувся правовий квест «Я знаю свої права» присвячений Міжнародному дню захисту прав дитини. Захід проведений викладачами правознавства Забитовською Г.І. та Вацебою Х.В.

Мета заходу: закріплення знань учнів про права дітей, виховання поваги до прав дитини та ознайомлення із станом захисту прав дитини в Україні.

У заході взяв участь юрист-консульт Департаменту освіти та науки Натуркач В.Я. у ролі квест-інструктора та ознайомив учнів із основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, розповів про історію її створення та стан реалізації положень Конвенції в Україні.

У грі прийняли участь 3 команди із груп КОБ 14-1, РРА 13-1 та СРА 16-1. Учні з цікавістю виконували завдання квесту, проявили ентузіазм та винахідливість. Підсумком гри стало нагородження переможців призами та перегляд музичного відеоролику «Захист прав дитини».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*