Учні ВПУ№13 прийняли участь у тренінгу “Основи співпраці молоді та поліції” в рамках проекту «Створення локальних офісів молодіжних радників поліцейських при ПТНЗ та коледжах»

06.06.2018  учні ВПУ№13  прийняли участь у тренінгу “Основи співпраці молоді та поліції” в рамках  проекту «Створення локальних офісів молодіжних радників поліцейських при ПТНЗ та коледжах».

Метою проекту є налагодження  на постійній основі комунікації та довірливих стосунків між патрульною поліцією та молоддю шляхом створення локальних офісів молодіжних радників поліцейських.

Участь у тренінгу взяли:

  • Яцків Дмитро – учень групи РРА 13-1
  • Ломей Андрій – учень групи КОБ 14-1
  • Депутат Вадим – учень групи СРА 16-1
  • Хромей Роман – учень групи СРА 18-1

Учасники тренінгу мали змогу познайомитися з ідеєю прав людини, навчилися розрізняти стереотипи, упередженість, дискримінацію, а також попрацювали над формуванням компетенцій молодіжного радника поліцейських. Цей тренінг результативно продемонстрував, що залучення молоді в спільні процеси прийняття рішень дозволяє надихнути на активну роль в позитивних змінах та повною мірою розкрити особистість підлітка.

Юнаки та дівчата найбільше очікували майстер-класів від поліції, тому активно брали участь у розігруванні типових сценок. На їх прикладі поліцейські пояснили, яка різниця між оглядом та обшуком, які є правила у спілкуванні поліції з підлітками та відповіли на численні запитання.

Молода Просвіта Прикарпаття разом із патрульною поліцією Івано-Франківська розпочали реалізацію проекту по створенню локальних офісів молодіжних радників поліцейських при училищах і коледжах міста. Ідею підтримує канадський Інноваційний Фонд з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF). До втілення ідеї також долучилися Івано-Франківська Обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка і Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*