Відбулися загальноучилищні батьківські збори учнів І курсу

  16.11.2018 у Вищому професійному училищі №13 відбулися загальноучилищні батьківські збори учнів І курсу

                             У вихованні органічно зливається суспільне й інтимне.
                                У цьому злитті, на мій погляд, і
                                    полягає гармонія людського щастя…
                                            Тільки разом з батьками, спільними зусиллями,
                                  вчителі можуть дати дітям велике людське щастя.
                                                                                В.О. Сухомлинський

. Із вступним словом до батьків звернувся директор училища Данилюк М.П., який привітав батьків з тим, що вони стали частиною дружнього колективу навчального закладу, подякував батькам за те, що вони довірили своїх дітей нам, а також ознайомив із порядком денним батьківських зборів. Зауважив, що спільні зусилля педагогічного та батьківського колективів матимуть найкращий результат для навчання і виховання учнів. Зупинився на навчальному процесі, матеріально – технічній базі закладу.

Також перед батьками учнів виступили:

  • заступник директора з навчально-виробничої роботи Гудименко Н.Ю., яка розповіла батькам про специфіку навчально-виробничого процесу та основні вимоги щодо нього.
  • заступник директора з навчальної роботи Гінзилевич М.В. зазначила, що важливою складовою успішності навчально-виховного процесу є дотримання дисципліни, розпорядку дня учнями училища. Мирослава Василівна закликала батьків спільними зусиллями зробити навчання учнів кращим, надати можливість їм стати всебічно розвинутими, отримати необхідні знання та навички.
  • заступник директора з навчально-виховної роботи Пітух Л.І., яка розповіла про проведення виховних заходів в училищі, проживання в гуртожитку, харчування учнів, дотримання правил внутрішнього розпорядку в навчальному закладі, порушення дисципліни.
  • Інспектор ювенальної превенції лейтенант поліції Гринюк Іванна Василівна та Янюк Іван Васильович взяли участь в батьківських зборах та провели бесіду на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Дирекція подякувала за хорошу явку батьків, небайдужість до своїх дітей та підтримку за співпрацю у подальшому вирішенні спільних проблем.
На зборах був обраний батьківський комітет училища.

Продовжились батьківські збори в закріплених за групами кабінетах, де на батьків чекали класні керівники та майстри виробничого навчання.
Батьки були ознайомлені з базою училища: кабінетами, майстернями та лабораторіями, в яких учні навчаються та відпрацьовують свою професійну майстерність.

Соціально-психологічна служба поінформувала батьків про особливості підліткового та юнацького віку.

Також батьки учнів відвідали музей «Галицька світлиця».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*