Класним керівником групи КОБ 14-1 Семків Г.І. проведено відкритий виховний захід на тему «Вишиванка, мов долі моєї цвіт…».

15.11.2018 в бібліотеці училища класним керівником групи КОБ 14-1 Семків Г.І. проведено відкритий виховний захід на тему «Вишиванка, мов долі моєї цвіт…».

Історія української вишиванки – це історія українського народу. З вишиванки, як з книги, можна зчитати, якими талановитими були і є українці, якими гарними були господарями та майстрами, як бідували, коли Україну захоплювали чи намагалися зруйнувати, чи коли знищували нашу культуру і сам ген українства.

Вишиті сорочки та вишиванки будуть оберігати нас, наділяти силою рідної землі, тому що символи, вишиті на них, мають глибоке значення, яке закладене тисячі років тому.

Вишиванка сьогодні як ніколи набуває важливого значення, вона являє собою національну святиню, бо символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, ми хочемо виразити свою національну позицію, показати, що український народ сильний духом, незламний і неподільний, що молоде покоління поважає традиції та прагне миру у державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*