Відбулося свято останнього дзвоника 2018!

27.06.2018 у ВПУ№13 відбулося свято останнього дзвоника, на якому випускники отримали дипломи кваліфікованого робітника та дипломи молодшого спеціаліста. З цією подією учнів та випускників щиро привітав директор училища Данилюк Мирослав Петрович.

Також випускників привітали:

  • отець Віталій – священник церкви Святого Димитрія, що у Пасічній;
  • заступник директора з НВР Гудименко Н.Ю.;
  • заступник директора з НР Гінзилевич М.В.;
  • заступник директора з ВР Франюк Л.І.
  • Пітух Л.І. класний керівник групи РК 17-3.

Свято останнього дзвоника училище  відзначило в теплій, хвилюючій атмосфері.

А вже віковою традицією право останнього дзвінка належить кращим учням училища: цього року це першокурсниця Регей Вікторія та випускник Пука Ростислав.

Для випускників останній дзвоник  пролунав щасливо і трошки сумно, адже ці юнаки і дівчата попрощались з рідним училищем і вирушили у самостійне життя. А учнів І, ІІ та IV курсу цей дзвінок покликав у літо, у чудову країну Канікул.

Це особливий день для тих учнів, які закінчують училище. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях, амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

Дорогі випускники 2018 року щасливого вам старту у вашій кар’єрі, вагомих досягнень та нових перемог на життєвому шляху!

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*