Світе, Чорнобиль – то крик мого краю, Світе, Чорнобиль – то рана й твоя…

27 квітня 2015року відбулася загальноучилищна лінійка на тему «Світе, Чорнобиль – то крик мого краю, Світе, Чорнобиль – то рана й твоя…» – до Дня Чорнобильської катастрофи. Захід організувала Тарасюк Л.О. кл. керівник групи РРА 13-2.

 29 років страшна Чорнобильська трагедія відгукується у серцях українців гірким смутком, скорботним болем, невимовною тугою. Адже чорною стрічкою вона перетнула життя мільйонів. Одна мить змінила долі міст, сіл, людей, підприємств, перекреслила все нажите, винесла вирок багатьом долям. Нанесла і фізичні, і духовні рани, які не загояться ніколи.

Мій біль, мій жаль, моя біда,
Моя ти пам’ять вічна.
Земля покинута й не та,
Отруєна й незвична.
Зелений край, колишній рай,
Краси шматки роздерті,
Отруйний дощ на чорний гай,
Тепер — це зона смерті.

Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

Метою проведення заходу було  розуміння учнями училища всієї глибини катастрофи Чорнобиля для нації, всього людства, як зразок того, чого не треба робити.

image003