Спільне засідання викладачів методкомісії суспільно-гуманітарних дисциплін та адміністрації Центру патріотичного виховання ім.С.Бандери

Вже традиційно підсумкове засідання викладачів методкомісії суспільно-гуманітарних дисциплін проводять поза межами нашого училища. В січні, 11.01.2017 в Центрі патріотичного виховання ім.С.Бандери було проведено засідання викладачів ВПУ№13 в формі круглого столу на тему «Впровадження сучасних технологій в освіту. Формування національно свідомих громадян України на принципах загальнолюдських цінностей та історичного минулого».

Засідання проходило в часі річниці народження С.Бандери. Директор Центру патріотичного виховання п.Г.Савченко розповіла деякі невідомі факти із біографії С.Бандери  та інших історичних осіб. Відмітила, що на їх прикладі потрібно вчитися ще багатьом поколінням українців. Метою спільного засідання було сприяти підвищенню рівня патріотичного виховання серед молоді, формуванню національної свідомості. Було визначено на майбутнє провести спільні заходи спрямовані на духовний розвиток учня, формування моральної культури, підготовку молоді, щоб стати відповідальним громадянином української держави.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*