Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Проводить огляд та технічне обслуговування автомобілів, здійснює ремонт його вузлів та агрегатів, своєчасно робить діагностику автомобілів, обслуговує його електрообладнання.

Професійна кар’єра: фахівці-початківці озброєні ґрунтовними знаннями можуть в короткий термін стати кваліфікованими спеціалістами. Випускники училища можуть продовжити навчання на 4-5 курсах училища і здобути базову вищу освіту за спеціальністю “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів” або в вищому навчальному закладі.

Працевлаштування: після оволодіння професією можна влаштуватись на роботу в автомобільні господарства та на станції технічного обслуговування. Можна започаткувати власну справу з ремонту та обслуговування автомобілів.

Оплата праці: дана професія має попит на ринку праці і є однією з високооплачуваних; розміри заробітку залежать від рівня кваліфікації, умов оплати праці на підприємстві (на приватних більше, ніж на державних) і становить 130%-160% від середньостатистичного заробітку у промисловості.