Регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів

 

Регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів – виконує електричне і механічне регулювання вузлів та елементів радіопристроїв, електричну перевірку вузлів та елементів радіоапаратури середньої складності по електричних схемах, перевіряє їх електричні параметри, настроює та регулює радіоелектронну апаратуру.

Професійна кар’єра: здібні майстри цієї професії з нескладних ремонтних робіт швидко і ефективно опановують нову складну техніку. Висококваліфікованому спеціалісту є можливість відкрити власну справу. Для професійного росту треба підвищувати кваліфікацію.

Можливість працевлаштування: на підприємствах телефонного зв’язку: “Укртелеком” приватні цифрові АТС, майстерні з ремонту радіотелевізійної апаратури, з ремонту і гарантійного обслуговування мобільних телефонів.

Соціальні партнери: ТзОВ «Прикарпатське виробниче підприємство зв’язку»; ТзОВ «Оптіма – Телеком»; ПП «Зв’язковий »; ТзОВ «Мегастайл»; ТзОВ «Грант – Сервіс»; ВО «Карпати».

Оплата праці: розміри заробітку залежать від рівня кваліфікації, умов оплати праці на підприємстві і становить 100%-130% від середньостатистичного заробітку у промисловості.