Семінар викладачів іноземних мов

3.04.2013 року на базі ВПУ №13 м. Івано-Франківська відбувся семінар “Професійна спрямованість уроків іноземної мови та використання регіонального компоненту на уроках” викладачів іноземних мов в системі ПТНЗ м. Івано-Франківська та області.

Група 19-1 на уроці англійської мови на тему “Формування панелі автомобіля” підтвердила, що спеціалісту в роботі необхідні знання іноземних мов. Черновій Світлані Іванівні, старшому викладачу, спеціалісту вищої категорії, вдалося досягти мети: щоб кожний учень проявив себе і мав нагоду зрозуміти, наскільки важливими в житті є такі риси як розсудливість і відповідальність.

vpu13-for_0001 vpu13-for_0002

Урок з німецької мови в групі 14-1 на тему: “Моє рідне місто (село)”, проведений Хоменець Марією Антонівною, спеціалістом І категорії, показав, що діти люблять предмет, рідний край, викладача. Марії Антонівні вдалося запалити вогник любові до рідного краю, а також спонукати учнів поважати звичаї, традиції країни, мову якої вивчають.

vpu13-for_0003 vpu13-for_0004 vpu13-for_0005 vpu13-for_0006 vpu13-for_0007

Іванні Михайлівні Баточенко, спеціалісту вищої категорії, викладачу німецької мови і християнської етики, на уроці християнської етики на тему: “Батьківство і материнство як дар і покликання” вдалося поєднати знання дітей з української, англійської і німецької мов. Серця учнів групи СРА 16-1 були зворушені почутим і побаченим.

vpu13-for_0012 vpu13-for_0013 vpu13-for_0014

Після відвіданих уроків гості училища були запрошені на дійство “Творімо разом Україну”. Талановиті діти підкорили серця вельмишановних гостей.

BMG vpu13-for_0009

Басараб Марія Григорівна, відмінник освіти, старший викладач, спеціаліст вищої категорії намагається на уроках історії і виховних заходах виховувати любов до рідної землі, свого народу, української мови, старається формувати національну свідомість та гордість за Батьківщину і народ, розвивати в учнів прагннення бути свідомими громадянами своєї держави.

Всі, хто брав активну участь в підготовці і проведенні семінару глибоко вдячні гостям за теплі відгуки та увагу.