Проведено педагогічні читання на тему: «Формування компетентностей учнів ПТНЗ на уроках теоретичного і виробничого навчання»

Відповідно до плану роботи у ВПУ №13 м. Івано-Франківська 10.01.2017р. проведено педагогічні читання на тему: «Формування компетентностей учнів ПТНЗ на уроках теоретичного і виробничого навчання».

Педагогічні читання  − одна із традицій та невід’ємна частина методичної роботи нашого училища. Педагогічні читання є формою науково-методичної роботи колективного вивчення та обговорення актуальних освітніх проблем, що сприяють розвитку професіоналізму педагогів. Метою педагогічних читань було підвищення науково-теоретичного рівня знань педагогів училища, удосконалення їх педагогічної майстерності

Педагогічні читання розпочали з коляди.

З вітальним словом до учасників заходу директор ВПУ№13 Данилюк М.П. й висловив щирі побажання приємного спілкування та плідної праці.

Під час педагогічних читань присутні заслухали доповіді на тему:

  1. Розвиток методичної компетентності майстра виробничого навчання ПТНЗ. ( Пнівчук Г.М.)
  2. Урок як крок до формування компетентностей учнів. ( Римарчук О.І. )
  3. Роль самоосвіти в підвищенні професійної компетентності педагога. ( Римарчук Л.І. )
  1. Психолого-педагогічна корекція неуспішності учнів. ( Франюк Л.І. )
  2. Формування предметних компетентностей учнів шляхом впровадження інноваційних технологій на уроках математики ( Багира О.М. )
  3. Інтерактивні технології навчання як засіб реалізації творчих здібностей учнів ( Вацеба Х.В. )
  1. Очікування ринку праці та системи професійного навчання. Очікування роботодавців щодо кваліфікації робітників ( польсько-український проект) ( Дубницька О.О. )

Цьогорічні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному та науковому рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, так як теми педагогічних читань були вибрані актуальні. Доповідачі ділилися досвідом роботи із запропонованих тем, використовуючи мультимедійні засоби.

Згадка про пост “Проведено педагогічні читання на тему: «Формування компетентностей учнів ПТНЗ на уроках теоретичного і виробничого навчання»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*