Проведена методична кав’ярня на тему «Розвиток творчої компетентності учнів як шлях до формування інноваційної особистості»

21.11.2017 в каб.№10 в рамках проведення методичного тижня комп’ютерних дисциплін проведена методична кав’ярня на тему «Розвиток творчої компетентності учнів як шлях до формування інноваційної особистості»
Щирість і компетентність – дуже сильна комбінація професіоналізму. Чітко визначись, що повинно бути зроблено, і ти знайдеш, як краще здійснити задум.
Абра хам Лінкольн
Найголовніше завдання викладача, майстра виробничого навчання в будь-якій ситуації – створити творчу атмосферу. Педагог повинен розуміти психологічну сутність процесу. Насамперед – це не насильне навчання, а заохочення до пізнання. Педагоги повинні постійно перебувати в пошуку нових типів уроків і нових форм організації навчальної діяльності учнів на яких найкраще формуються життєві компетентності учнів. Адже зміни у суспільному житті і свідомості вимагають від нас, педагогів, визначити нову мету навчання та виховання – розвиток інноваційної особистості, здатної до життєвої творчості та самореалізації у нових соціальних умовах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*