Майстер виробничого навчання Паращук І.В. провів майстер-клас на тему «Створення веб-сайту групи”

22.11.2017 з метою підвищення професійної компетентності, вдосконалення навичок використання інформаційно-комунікаційних технологій у професійній діяльності в рамках проведення методичного тижня комп’ютерних дисциплін в каб. №40 майстер виробничого навчання Паращук І.В. провів майстер-клас на тему «Створення веб-сайту групи КОБ 14-3».
Мета заходу: сформувати поняття веб-сайту, веб-сторінки; пояснити структуру сайту, особливості сайтів, відмінності між веб-сторінками.
Заняття майстер-класу – це оригінальний спосіб організації діяльності у складі малої групи (7–15 учасників).
Учасникам заходу були презентовані сайти, що створені на безкоштовній платформі Ucoz. Обговорили основні функції, які повинен виконувати сайт та пункти меню, необхідні для розкриття усіх напрямків діяльності. Познайомилися з роботою у редакторі конструктора сайту. Вчилися додавати новину, завантажувати зображення та відео, створювати гіперпосилання, та створювати нову сторінку сайту. Отримали пам’ятки учасника майстер-класу “Наповнення сайту групи контентом”.
По завершенню заходу учасники майстер-класу зазначили, що наявність та поповнення власного сайту є одним із перспективних напрямків діяльності .

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*