Круглий стіл на тему «Твоя безпека у твоїх руках»

26.04.2016 в бібліотеці відбувся круглий стіл на тему «Твоя безпека у твоїх руках». Захід провели Римарчук Л.І. (голова методкомісії класних керівників) та Стефанюк Л.М. (інженер з охорони праці). Невід’ємною частиною нашого життя має стати дотримання правил безпеки. Це допоможе захистити ваше здоров’я і життя, здоров’я і життя інших людей, зробить безпечним помешкання, робоче місце, довкілля.

Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.

Метою заходу було ознайомити учнів з основними принципами безпеки під час користування електроприладами, газовими приладами, поведінки з вибухонебезпечними предметами; навчити надавати першу допомогу при ураженні електричним струмом, у разі отруєння природним і чадним газом; згадати про трагедію віку — вибух на ЧАЕС, визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я населення.

На заході учні переглянули відеоматеріали «Вогонь, дії під час пожежі» «Небезпечні знахідки», «Правила безпеки поводження з електричними приладами», «Безпека поведінки в лісі та на водних об’єктах», «Сигнал оповіщення», «Правила безпеки при виявленні сучасного вибухового пристрою», «Чорнобильська біда».

26 квітня! В пам’яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо.Минуло 30 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.

Чорнобиля гіркий полин
На серце ліг незримо й тяжко,
І пливе над землею дзвін
Із тихим стогоном протяжно.

У бібліотеці оформлено тематичні викладки матеріалів «Твоя безпека у твоїх руках», «Чорнобиль…Чорна хмара…Чорна біль…».

vpu13_26042016_05

vpu13_26042016_06

vpu13_26042016_03

vpu13_26042016_04

vpu13_26042016_02