Контролер ощадного банку

Здійснює організацію касової роботи, виконує всі операції ощадного банку, слідкує за порядком збереження грошової готівки, цінних паперів та інших бланків в ощадному банку, оформляє документи з усіх операцій що виконуються ощадним банком.

Професійна кар’єра – Професійний досвід та професійне підвищення кваліфікації надають можливість оператору комп’ютерного набору займати посади завідувачів комп’ютерного бюро , спеціалістів різних категорій певного профілю,. контролер ощадного банку надає можливість працювати контролерами та касирами в державних та комерційних банках, для професійного росту контролеру ощадного банку та оператору комп’ютерного набору потрібно підвищувати кваліфікацію, випускники училища можуть продовжувати навчання в вищих навчальних закладах.

Можливості працевлаштування – отримавши дану професію ви можете працювати в банківських установах та інших державних та приватних підприємствах на посаді контролера, інкасатора, касира. професійні знання оператора комп’ютерного набору можна реалізувати в будь-якій галузі народного господарства. Ризик безробіття мінімальний і визначається недостатньою професійною майстерністю.

Соціальні партнери: АТ Ощадбанк; КБ Приват Банк; Укрсоцбанк; АТ Брокбізнесбанк; ПАТ Акцент – Банк; ПП «Вайком», ПП«Комп’ютер Сервіс – ІФ».

Оплата праці – розміри заробітку залежать від рівня кваліфікації, умов оплати праці на підприємстві.