Дружбою дорожити вмійте

01.02.2016 відбулася загальноучилищна лінійка на тему «Дружбою дорожити вмійте». Захід організувала та провела класний керівник групи СРА 16-1 Дубницька О.О.

Метою заходу було формування багажу знань учнів про роль дружби, ввічливості в житті людини, закріпити уявлення учнів про товариські взаєми­ни, дружбу, взаємодопомогу і спонукати їх до то­варишування; виховувати бажання бути справж­нім товаришем.

Дружба віддана не зламається,
Не розклеїться від дощу і хуг.
Друг в біді не лишить,
Щирим словом втішить —
Отакий він, незрадливий,
Справжній друг!

Дружба – одне з найбільших багатств людини. Це стосунки між людьми , в основі яких  взаємна  прихильність, відданість, спільність інтересів. Дружба – велика сила, а вибір друга – важлива справа.

Наш народ споконвіку культивував традиції справжнього братерства, на яких формувалася еліта нації, що завжди боролася за незалежність України.

Дружбу кожен розуміє по-своєму. Але загалом в основі юнацької дружби лежить потреба визнання з боку оточую­чих однолітків. Більшість із вас погодяться з думкою, що щастя — це коли тебе розуміють, і тому кожен постійно прагне знайти друга, який би зрозумів, вислухав і підтри­мав. Але для цього перш за все необхідно навчитись самому поважати, розуміти інших.

vpu13_01022016_02

vpu13_01022016_03