Звіт викладача Вацеби Х.В. про підсумки відрядження в м. Нова Соль (Польща) в рамках міжнародного проекту «Міжнародна практика і стажування – дорога до професійного успіху молоді»

З 20 по 27 жовтня 2017 р. на тристоронній міжнародний обмін в рамках партнерської угоди про співпрацю у відрядження в м. Нова Соль (Польща) було відправлено викладача історії ВПУ № 13 Вацебу Х. В. та учнів групи ЕО 6-2: Василечко Івана, Василишина Василя, Комара Михайла, Перегінця Назарія.
21 жовтня група прибула до м. Нова Соль, де відбулося знайомство з польською та німецькою групами у формі інтеграційних занять.
22 жовтня відбулася екскурсія до м. Зелена Гура. Учні мали змогу відвідати Природничий науковий центр Й. Кеплера, де ознайомилися з різноманітними приладами, з допомогою яких можна спостерігати фізичні та хімічні явища. У планетаріумі можна було виміряти власну вагу на кожній планеті та потримати в руках шматочки метеориту з Марсу. Також учні переглянули фільм про відомих дослідників Й. Кеплера та М. Коперника, про особливості космосу та сонячної системи. Особливо учням запам’ятався відпочинок у парку батутів «SkokoLoco».
23 жовтня учні ознайомлювалися з м. Нова Соль, місцевими пам’ятками архітектури, корабельнею, парком розваг.
24 жовтня відбулася екскурсія до школи-технікуму «Електрик», де ознайомилися з спортивними та тренувальними залами, майстернями електромонтерів, зварників, майстернею відновлювальної енергетики, ситуативним залом.
25 жовтня учні відвідали завод «Gedia», що спеціалізується на виробництві запчастин до іномарок шляхом гарячого пресування та використання лазерного різака, а також завод «Nord», що виробляє рухливі частини до двигунів автомобілів, шестерні та проводить комп’ютерну діагностику готових деталей.
26 жовтня учні мали змогу ознайомитися з станцією для відкачування води помпами, особливостями берегоукріплення р. Одри, очищення пропускних систем. Ввечері учнів чекав підсумковий концерт за участі оркестру школи-технікуму «Електрик» та обмін подарункам. Українська група підготувала плакат-презентацію України та виконала дві пісні.

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*