Зустріч двох поколінь: воїна Другої світової війни та учасника АТО (випускника училища)

05.05.2015 в бібліотеці училища  відбулась урочиста зустріч учнів з ветераном Другої світової війни Смичко Борисом Захаровичем та учасником АТО Боришкевичем Віталієм Ігоровичем (випускник групи РК 17-3, 2012р.).

 На заході  перед присутніми  розповідями про воєнні роки, пережите, про свій бойовий шлях поділився ветеран Другої світової війни, полковник запасу Смичко Б.З. Борис Захарович в липні 1943р. був призваний в регулярні війська – 4-ту повітряну армію. Нагороджений: 2-ма орденами «Красной Звезды», 2 медалями «За бойові заслуги », медаллю «За оборону» та багатьма ювілейними медалями.

Боришкевич Віталій коротко розповів про свою службу прикордонника, яку провів на українсько-російському кордоні Донбасу. Про патріотизм і любов до рідної землі, до України, українських символів його та однополчан, допомога мирному населенню.

Запрошені побажали учням училища успіхів у навчанні та мирного неба.

 Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих героїв, які не повернулися з війни, та ветеранів, яких уже немає поряд.

Зустріч двох поколінь, захисників Вітчизни, нагадує нам про людей-героїв, яким ми зобов’язані своїм життям, мирним небом над нашою Україною.

image003

image005

image007

image009