З нагоди роковин смерті видатного українського діяча, політика та патріота В‘ячеслава Чорновола, класними керівниками І курсу Максим‘юк Н.Т., Майданом С. І. та Човганюком С.Ю. проведено виховні заходи в своїх учнівських групах.

«Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши. Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі…» В.Чорновіл.

З нагоди роковин смерті видатного українського діяча, політика та патріота В‘ячеслава Чорновола, 25.03.2021  класними керівниками І курсу Максим‘юк Наталією Тарасівною, Майданом Сергієм Ігоровичем та Човганюком Сергієм Юрійовичем проведено виховні заходи в своїх учнівських групах.

В’ячеслав Чорновіл виконав свою клятву: він був вірний державі та народу до останніх хвилин свого життя. Ми, сучасні українці, повинні пам’ятати цю велику людину, осмислити її воістину величезний внесок у становлення нашої держави та національної свідомості. Також нам не слід забувати і про те, що на плечі кожного з нас теж покладені національні обов’язки, що існування Української держави неможливе без подальшої боротьби. Ми маємо зрозуміти, що Україна – це ми самі, і наше майбутнє у наших руках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*