З Днем знань 2020!

Шановні учні! Шановні педагоги! Шановні батьки!

Щиро й сердечно вітаю Вас із Днем знань! Цей особливий день символізує для нас усіх не лише початок навчального року, а й цікавий і захопливий квест під назвою «Моє особистісне зростання». Адже навчання стало нашим повсякденним життям. І навпаки: життя потребує повсякчасного навчання. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Для когось новий навчальний почнеться зі дзвоника, для інших – підключенням до електронної платформи і привітанням у чаті чи Zoom – головне, кожному усміхнеться учитель, викладач, майстер виробничого навчання, наставник чи вихователь, який скаже: «Все буде добре!»

Хтось навчиться брати інтеграли, а хтось – отримає професійні вміння та навики, а комусь підкориться інформаційна компетентність, – основне, ніколи не зупинятися у пізнанні.

Тож бажаю Вам бути здоровими, щасливими, з радістю й зацікавленістю ставитися до подолання нових знаннєвих і компетентнісних висот. І пам’ятати: успіх вибирає сильних духом, оптимістично налаштованих, інноваційних!

Бажаю Вам досягнень у просуванні сходинками знань! Бажаю мирного неба, нових починань і перемог в ім’я розквіту незалежної України!

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій!

З повагою голова методичної комісії класних керівників  Пітух Л.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*