Виставка «Шаленні ручки» про друге життя пластикової пляшки

09.02.2016 проведене виставка «Шаленні ручки» про друге життя пластикової пляшки. Захід організувала  викладач фізики Воронюк Н.В.

Практично щодня ми викидаємо пластикові пляшки, одноразовий посуд, упаковки від продуктів, всілякі коробки, трубочки, старі фломастери, газети, темно-зелені пробки і т.д. і т.п. І навряд чи замислюємося про те, що багато чого з цього сміття може отримати нове застосування. Красиві і корисні речі можна створити практично з нічого.

Пластикові пляшки знайдуться в будь-якому будинку, найчастіше вони накопичуються як даремний непотріб, але ніколи не пізно подарувати їм друге життя. Виявляється, зі звичайної пластикової тари можна зробити стільки корисних і цікавих речей!

Виготовляючи корисні речі і вироби з пластикових пляшок, ви не тільки безкоштовно забезпечуєте свою сім’ю потрібними побутовими предметами і прикрашаєте навколишній простір, але і дбаєте про екологію, утилізуючи «сміття» безпечним чином. Не бійтеся фантазувати і придумувати власні вироби з пляшок і робити їх своїми руками, а так само втілювати в життя найсміливіші ідеї. Успіхів вам у творчості!

vpu13_09022016_02 vpu13_09022016_03