Вище професійне училище №13 відзначило 30 річницю з дня заснування!

На передодні професійного свята – Дня працівників освіти педагогічний колектив Вищого професійного училища №13 відзначив 30 річницю з дня заснування.

Не так багато часу пройшло, коли будівельники поклали першу цеглину до фундаменту закладу. Здається, що було це лише вчора. Для багатьох училище сьало справжньою історією, та майже для всіх – частиною життя. З року в рік училище жило своїм життям, удосконалювалось, оновлювалось.

На свято були запрошені шановані гості з Департаменту освіти, науки сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації – Гаврилюк Олег Ігорович – начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти та виховної роботи; Рудик М.О. – директор державного закладу навчально-методичного кабінету ПТНЗ області; Харук Р.Р. – депутат міської ради; Білан Л.М. – начальник відділення ПриватБанку; Кінаш І.В. – начальник відділу внутрішньої пролітики; Отець Віталій – священник греко-католицької церкви святого Димитрія, які подякували і відзначили грамотами, цінними подарунками працівників закладу за любов до праці, доброту, людяність, за те, що все життя сіяли розумне, добре, вічне.

2 4 5