Викладачі ВПУ №13 Дубницька О. О., Кравчук В. Б., Мороз У. Б. та учні-першокурсники гр. СРА 18-1 та КОБ-14-1 завітали у відділ економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка

21 грудня 2017 року у відділ економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка завітали викладачі ВПУ №13 м.Івано-Франківська  Дубницька О. О., Кравчук В. Б., Мороз У. Б. та учні-першокурсники гр. СРА 18-1 за спеціальностями «Слюсар з ремонту автомобілів» та КОБ-14-1 «Контролер ощадного банку; оператор комп’ютерного набору». Майбутні читачі ознайомилися з головною книгозбірнею області та її структурними підрозділами.

Фахівці бібліотеки розповіли про багатогранну соціокультурну діяльність, новітні технології, які впроваджуються у бібліотечній справі та відкривають доступ до електронних ресурсів, ознайомили першокурсників із системою каталогів і картотек та методами пошуку інформації.
Працівники відділу економіко-виробничої літератури представили тематичну підбірку літератури та детально зупинилися на тих довідкових виданнях, підручниках, які будуть необхідні для подальшого навчання майбутнім спеціалістам. Це, зокрема, посібники: Лудченко О. А. «Технічна експлуатація і обслуговування автомобілів», Кисликов В. Ф. «Будова й експлуатація автомобілів», «Підручник водія», «Банківський нагляд», «Банківські операції», журнали «За рулем», «Банківська справа», «Фінанси України» та ін.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*