Викладачі Мороз У.Я. та Римарчук Л.І. організували екскурсію для учнів груп СРА 18-1 та СРА 3-1

23.10.2017 відбулась екскурсія учнів груп СРА 18-1 та СРА 3-1 в музей Пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС в Івано-Франківській області. Захід організували викладачі Мороз У.Я. та Римарчук Л.І.
Учні ознайомилися з багатою та цікавою експозицією пожежно-рятувальної служби області. В залі історії їхню цікавість викликав унікальний експонат – картина художника Варенні, на якій зображено охоплене полум’ям місто під час пожежі, що сталася в 1868 році, внаслідок чого вигоріла третина міста. Саме після цієї пожежі у Станіс¬лаві почали створювати перший професійний підрозділ пожежників.
Зі світлин на сті¬нах, діорам учні училища відслідковували усі етапи становле¬ння та розвитку пожежної охорони на Івано-Франківщині.
Наочним яскравим прикладом роботи пожежників є діюча діорама про ліквідацію пожежі-катастрофи, яка сталася 1978 року на станції Тарновиця, що поблизу міста Надвірна, внаслідок зіткнення двох нафтоналивних залізничних потягів.
Велике враження на учнів справила діюча діорама «Квартира до і після пожежі», що демонструє, як швидко і невблаганно вогонь знищує все на своєму шляху, перетворюючись з маленької, майже непомітної іскри на безжального ворога.

             

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*