Викладачі Гриник Ю.І. та Сметанюк Г.Л. провели брейн-ринг «Комп’ютерний всесвіт»

12.02.2018 в рамках проведення методичного тижня професій «Контролер ощадного банку» та «Офісний службовець» в каб.№39 відбувся брейн-ринг «Комп’ютерний всесвіт». Захід організували та провели викладачі Гриник Ю.І. та Сметанюк Г.Л.

Метою даного заходу є оцінювання рівня засвоювання матеріалів, поданих на уроках інформатики та комп’ютеризації облікової інформації. Питання, традиційно, були різноплановими за змістом й охоплювали історичний аспект розвитку інформатики та цифрових технологій, цікаві факти зі світу Інтернету.

На заході використаний  метод ігрового залучення учнів до розв’язування завдань в формах, прийнятих для цього типу інтелектуальних розваг. Крім суто особистих знань учнів по предметах, виявляється також уміння колективного подолання проблеми та загального кругозору.

У заході прийняли участь учні групи КОБ 14-1, які були поділені на 2 команди. В запеклій та напруженій боротьбі кожне слово у відповідях команд було «на вагу золота» і визначало правильність наданої відповіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*