Викладач Пітух Л.І. разом з учнями групи КОБ 14-1 (професія «Контролер ощадного банку») провела лінійку на тему «Банківська система України та її роль у економіці» до Дня банківських працівників

21.05.2018 викладач  Пітух Л.І. разом з учнями групи КОБ 14-1 (професія «Контролер ощадного банку») провела лінійку на тему «Банківська система України та її роль у економіці» до Дня банківських працівників.

День банківських працівників — професійне свято України. Відзначається щорічно 20 травня.

Цим святом держава, відповідно до Указу Президента України від 6 травня 2004 року № 316/04, підкреслює важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.

Без грошей жити не може цей світ,

Як людина не може без надії.

І давня професія – банкір

Сьогодні актуальна і важлива.

Пройдуть роки і зміниться наш світ,

Зникнути можуть міста і країни,

Але давня професія – банкір

На службі людям буде невпинно.

Сучасний банкір повинен мати хорошу професійну освіту та вміти розбиратися не лише в людях, а й у житті і психології людей.

Для того, щоб працювати в банку, потрібно бути чесним, досить педантичним, уміти спілкуватися з людьми і поводитися з грошима. Банківські співробітники — серйозні фахівці. Вони завжди в курсі змін на валютному і фінансовому ринках, вони знають все про економіку, але при цьому випадково не відмовляться завести вам кредитну карту або допомогти сплатити комунальні послуги.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*