Викладач історії Вацеба Х.В. провела відкритий урок з предмета «Історія України» на тему «Варшавська угода та війна з Радянською Росією»

20.12.2016  в каб.№26 викладач історії Вацеба Х.В. провела відкритий урок  з предмета «Історія України» на тему «Варшавська угода та війна з Радянською Росією» в групі СРА 18-1.

Метою уроку було охарактеризувати становище України напередодні радянсько-польської війни; проаналізувати зміст Варшавського договору С.Петлюри та Ю. Пілсудського; ознайомити учнів з перебігом подій радянсько-польської війни та її впливом на долю України; визначити за допомогою карти перебіг бойових дій, місця найважливіших битв; визначити причини поразки національно-демократичної революції.

Раціонально, вдумливо й дидактично грамотно викладачем була визначена основна мета уроку, вона чітко випливала зі змісту навчального матеріалу, відповідала віковим і інтелектуальним особливостям учнів групи та несла в собі інформацію про кінцевий результат уроку. Новий матеріал вивчався в процесі роботи учнів у малих групах. До основних висновків учні приходили самі, а викладач при цьому зберігав керівну роль. Уміло був включений в урок матеріал історичних документів. Мети уроку досягнуто.

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*