Виховна година на тему «Депортація кримськотатарського народу – 1944 року – прояв злочинної сутності національної політики сталінізму»

18.05.2017  у ВПУ№13 м.Івано-Франківська проведено виховну годину на тему  «Депортація кримськотатарського народу-1944 року – прояв злочинної сутності національної політики сталінізму» до Дня пам’яті жерт геноциду. Захід організувала та провела класний керівник гр.РК 17-2 Римарчук Л.І.

Саме 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам’ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

 Учні дізналися про трагізм депортації корінного населення кримського півострова. Присутні згадали жертв геноциду хвилиною мовчання.

 Були розгорнуті книжкові виставки в читальному залі бібліотеки та  в кабінеті історії.

Учням було продемонстровано відеоматеріали, які доводять, що депортація кримсько-татарського народу є проявом злочинної сутності національної політики сталінізму і є переконливим обвинувачувальним актом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*