Відкритий урок з предмету «Бухгалтерський облік» в групі КС-2 на тему «Порядок проведення і оформлення інвентаризації на підприємствах. Виявлення результатів інвентаризації та їх облік»

01.10.2014 викладачем Римарчук Л.І. проведено відкритий урок з предмету «Бухгалтерський облік» в групі КС-2 на тему «Порядок проведення і оформлення інвентаризації на підприємствах. Виявлення результатів інвентаризації та їх облік» у формі ділової гри. Цей урок є прикладом застосування інтерактивних технологій, які передбачають навчальний процес за умови активної взаємодії всіх учнів у ході уроку в малих групах, чітке виконання обов’язків учасниками.

Метою даного уроку було ознайомити учнів з порядком проведення, оформлення інвентаризації на підприємствах і виявленням її результатів та відображенням на рахунках бухгалтерського обліку ; формувати уважність, уяву та образне мислення при роботі з господарськими операціями та документацією; виховувати відповідальність за виконувану роботу; формувати інтерес до обраної професії.
Використовуючи дані бухгалтерського обліку учні провели інвентаризацію наявних товарно-матеріальних цінностей, склали інвентаризаційний опис та виявили результати інвентаризації на підприємствах.
Урок проведено з використанням ІКТ, які допомагають розкрити тему уроку більш цікаво та розгорнуто.

 image013image014 image015