Відкрита виховна година на тему «Україно – Батьківщина моя калинова!» до річниці підтвердження Акту проголошення незалежності України

08.12.2016 в бібліотеці відбулася відкрита виховна година на тему «Україно – Батьківщина моя калинова!» до річниці підтвердження Акту проголошення незалежності України (1991р.). Захід організувала та провела Римарчук Л.І.- класний керівник групи РК 17-2.

Заукраїнься, Україно,
Байдужі душі розбуди.
І цвітом сонячним калини
У серці кожному зійди.

Захід приурочений знаменній даті-25 річниці незалежності України, яка відродилася з попелу і національного забуття. 2016 рік, коли Україна відзначає 25-ліття незалежності, Український інститут національної пам’яті назвав Роком Державності  –         на честь низки історичних подій, які привели до проголошення, а потім відновлення Україною незалежності у XX столітті.

Метою заходу було: згадати історичні відомості; виховувати почуття патріотизму й національної свідомості, розвивати пізнавальну активність; формувати цікавість до вивчення історії й культури свого народу; формувати історичний світогляд.

Україна — це країна парадоксів, буферна зона, країна, де найбільше любили волю і найменше знали її. Країна, яка дала світові безліч талановитих доньок і синів, які прославляли свою батьківщину за межами держави.

Україна — це країна довговічної боротьби за волю, яку вона здобула 24 серпня 1991 року. 24серпня Верховна Рада України прийняла історичний документ виняткового значення для долі українського народу — Акт проголошення незалежності України.

Україно! Ти — моя молитва,
Ти моя розлука вікова.
Гримотить над світом
Люта битва
За твоє життя, твої права.
У бібліотеці діє виставка тематичної літератури.

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*