Відбувся захист учнівських проектів з професій «Контролер ощадного банку», “Офісний службовець”. Захід організувала і провела викладач професійно-теоретичної підготовки Пітух Л.І.

07.02.2019 в каб.№10 відбувся захист учнівських проектів з професії «Контролер ощадного банку», “Офісний службовець”. Захід організувала і провела викладач професійно-теоретичної підготовки Пітух Л.І.

На сучасному етапі розвитку інноваційних технологій у системі освіти значного поширення набув метод проектів. Нашим учням, які долучилися до проектної діяльності, сподобалось працювати не за традиційним зв’язком «викладач – учень», а навпаки – «учень – викладач». Кожен учасник заходу  підібрав цікавий матеріал, проявив індивідуальний підхід, своєрідність бачення теми з професії та оригінально презентував.

Захист учнівських проектів забезпечує потребу учнів училища у здобутті знань, умінь, навичок, набуття ними практичного досвіду з обраної професії «Контролер ощадного банку» та створює умови для виявлення обдарованої і талановитої молоді.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*