Відбувся виступ екологічної бригади «3Д» на тему «Збережемо довкілля – матимемо майбутнє» під керівництвом викладача Полячок Т.В.

26.04.2017 в актовій залі училища відбувся виступ екологічної бригади «3Д» на тему «Збережемо довкілля – матимемо майбутнє» під керівництвом викладача біології та екології Полячок Т.В.

Мета заходу: привернути увагу до екологічних проблем. Вказати на недопустимість бездумного втручання людини в природу. Порушити проблеми розумного застосування досягнень науки та особистої відповідальності кожного за стан довкілля.

 Природа! З дитячих років ми звикаємо до її чарівної краси. Любимо бувати в лісі, в полі, радіємо спілкуванню з нею. Адже Людина є частиною природи. А самій природі ми зобов’язані своїм існуванням, досконалістю і могутністю.

В умовах сьогодення екологічна культура є запорукою розвитку і збереження людини та суспільства в цілому, необхідним елементом відродження держави. Шлях  до високої екологічної культури лежить через ефективну екологічну освіту і виховання, яка стала необхідною складовою гармонійного, екологічного безпечного розвитку. Особлива роль в екологічному вихованні належить учнівським екологічним агітбригадам – захисникам природи.

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*