Відбувся відкритий професійний захід (інформаційний калейдоскоп) на тему “Книга і комп’ютер в інформаційному суспільстві: сучасне і майбутнє”

22 грудня 2014 в бібліотеці училища відбувся відкритий професійний захід (інформаційний калейдоскоп) на тему “Книга і комп’ютер в інформаційному суспільстві: сучасне і майбутнє”, який організували та провели викладач спецдисциплін Римарчук Л.І. та майстер виробничого навчання Паращук І.В.

На початку ХХІ століття книга і комп’ютер є найавторитетнішими джерелами інформації. Правда, з кожним днем помітне зменшення впливу матеріальних джерел інформації, зокрема друкованої літератури, й перехід до віртуальних ресурсів.
Мета заходу – допомогти учням училища зрозуміти, що оволодіння основами інформаційної культури підготує їх до будь-якого виду пізнавальної діяльності та забезпечить здатність жити в інформаційному суспільстві. Предметом обговорення була роль книги і комп’ютера в інформаційному суспільстві.
В результаті заходу всі присутні погодились в одному: друкована книга попри розвиток віртуальних технологій завжди буде існувати і знаходити свого вдячного читача. Присутні дійшли згоди, щоб бути освіченою, сучасною людиною, необхідно і читати друковані книги, і користуватися Інтернетом.
На завершення заходу була виконана жартівлива пісня «Час рікою пливе, а контрольна іде».

vpu-13-22122014-2 vpu-13-22122014-3 vpu-13-22122014-4 vpu-13-22122014-5