Відбулися загальноучилищні батьківські збори учнів І курсу

13.11.15 у Вищому професійному училищі №13 відбулися загальноучилищні батьківські збори учнів І курсу. Розпочав збори директор училища Данилюк М. П., який привітав батьків з тим, що вони стали частиною дружнього колективу навчального закладу, подякував батькам за виховання учнів та повідомив про порядок проведення зборів. Мирослав Петрович підкреслив важливість родинно-сімейного виховання у справі підготовки майбутніх кваліфікованих робітників. Зауважив, що спільні зусилля педагогічного та батьківського колективів матимуть найкращий результат для навчання і виховання учнів.

Також перед батьками учнів виступили:

  • заступник директора з навчально-виробничої роботи Гудименко Н.Ю., яка розповіла батькам про специфіку навчально-виробничого процесу та основні вимоги щодо нього.
  • заступник директора з навчальної роботи Гінзилевич М.В. зазначила, що важливою складовою успішності навчально-виховного процесу є дотримання дисципліни, розпорядку дня учнями училища;
  • заступник директора з виховної роботи Чорноус Ф.В., який розповів про організацію  харчування учнів та дотримання учнями правил поведінки в гуртожитку.

Батьківські збори розпочалися з святкового концерту на тему «Вам, найрідніші!», який підготувала Рада учнівського самоврядування . Кожний номер концерту супроводжувався бурними оплесками.

Дирекція подякувала за хорошу явку батьків, небайдужість до своїх дітей та підтримку за співпрацю у подальшому вирішенні спільних проблем.

Друга частина батьківських зборів пройшла в складі груп, де класні керівники та майстри виробничого навчання обговорили з батьками найважливіші завдання навчально-виховного процесу в 2015-2016 н.р., а також вирішували індивідуальні питання.

Після концерту батьки були ознайомлені з базою училища: кабінетами, майстернями та лабораторіями, в яких учні навчаються та відпрацьовують свою професійну майстерність.

vpu13_131115_03

vpu13_131115_04

vpu13_131115_07

vpu13_131115_06

vpu13_131115_02

vpu13_131115_01