Відбулась перша педагогічна рада училища!

Сьогодні, 30 серня 2011 року, відбулася педагогічна рада працівників училища!

Голова: директор, Данилюк Мирослав Петрович
Секретар: Баточенко Іванна Михайлівна
Гість: директор НМК ПТО, Колобанько Анна Зіновіївна

Традиційно, педагогічна рада була розпочата із привітання з новим навчальним роком. Директор та голова профкому, Крушельницька Ганна Богданівна, від імені колективу привітали з нагоди 50-річчя майстра виробничого навчання Пнівчук Галину Миколаівну.

1111

Директор НМК ПТО, Анна Колобанько, під час свого виступу відзначила, що Вище професійне училище №13 м. Івано-Франківська є єдиним професійно-технічним закладом в області, який зайняв найбільшу кількість призових місць (7 призових місць) в конкурсах і олімпіадах серед ПТНЗ області. Вона наголосила на необхідності в новому навчальному році ще більшої інтеграції інформаційно-інноваційних технологій в навчальний процес і роботу педагогів. А також, другий рік поспіль ВПУ-13 займає 8-е місце за рейтингом професійно-технічних навчальних закладів.

Під час виступу заступників директора з навчально-виховної та виховної роботи, педагоги були ознайомлені з педагогічним навантаженням і закріпленням класного керівництва. Була звернена увага, що на ІІІ курсі класного керівництва немає…