Відбулась обласна секція викладачів електротехніки

12 грудня 2013 р. відбулась обласна секція викладачів електротехніки на тему “Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виробничому процесі”.

Відкрив засідання Лясковский І.Є. – методист ДЗ НМК ПТО.

vpu13_osve_02

Учасники секції відвідали відкритий урок на тему: “Особливості пуску 3-х фазних асинхронних електродвигунів з коротко-замкненим ротором” в групі І курсу ЕО-6-1, «Електромонтер з ремонту та обслуговування електро-устаткування», який підготував і провів Адамовський І.М.

vpu13_osve_05 vpu13_osve_04 vpu13_osve_07

В круглому столі з теми засідання взяли участь:

  1. Васильєва Н.О. – викладач спецдисциплін ВПУ № 13 з доповіддю на тему “Альтернативні джерела енергії”;
  2. Волочій І.І. – викладач ПЛАТіБ, керівник обласної методичної секції, який висвітлив питання “Організація самостійної роботи учнів засобами комп’ютерної техніки”;
  3. Лясковский І.Є. – методист ДЗ НМК ПТО – “Методи активізації навчальної діяльності учнів”;
  4. Третяк Б.В. та Паращук І.В. – члени групи з впровадження інноваційних технологій в навчальний процес, поділились досвідом та продемонстрували роботу Системи дистанційної освіти розроблену ними та впроваджену у ВПУ №13.

vpu13_osve_08 vpu13_osve_09 vpu13_osve_10 vpu13_osve_11

Викладачі області ознайомились з училищем, його кабінетами та майстернями, їх матеріальною базою та обладнанням.

На даний час училище готує кваліфікованих робітників з 10 професій. Однією з престижних професій є “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”. Випускниками з цієї професії цікавляться у Польщі та Німеччині, що сприяє міжнародній співпраці нашого училища і іхніх навчальних закладів.

vpu13_osve_01