Вечір пам`яті на тему «Герої не вмирають…Просто йдуть..» до Дня Героїв Небесної Сотні, який підготували учнівське самоврядування училища та заст. директора з НВР Пітух Л.І.

20.02.2020 р. у ВПУ№13 м. Івано-Франківська відбувся вечір пам`яті на тему «Герої не вмирають…Просто йдуть..» до Дня Героїв Небесної Сотні, який підготували учнівське самоврядування училища та заст. директора з НВР Пітух Л.І.
Небесна Сотня з вірою в життя йшла здобувати свободу українцям й віддала свою душу та тіло за нас усіх… Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом у 2014 році, заплативши за перемогу надвисоку ціну — власне життя.

Герої не вмирають! Вони тут, з нами на Землі! Лише тихенько-тихенько сплять. Бо змучились від катувань, побоїв і голосу смерті, що на вістрі снайперської кулі… Ми плачемо, вони ж не плачуть. Їхні душі героїчним жовто-блакитним полум’ям горять! А ми повинні жити гідно, щоб святу Небесну Сотню нізащо, ніколи не забути.

Також під час заходу поклали квіти до пам’ятної дошки загиблому воїну, учню нашого училища Тарасу Шевченку.

Герої не вмирають! А живуть в наших душах, торкаються струн нашого серця.
Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.  Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*