В училищі був організований виховний захід «Фестиваль дослідів та експериментів»

З метою популяризації природничих наук та формування життєвих компетентностей учнів – майбутніх фахівців методичною комісією математично-природничих наук 20 червня 2017 р. в училищі був організований виховний захід «Фестиваль дослідів та експериментів». Гасло заходу – «Доторкнись до науки!». Фестиваль відбувся за підтримки директора училища Данилюка М.П. та заступника директора з навчальної роботи Гінзилевич М.В.

Учні першого та другого курсів училища Лучка Степан, Мазурик Володимир, Бачевський Юрій, Деренько Богдан та Джус Петро показали цікаві хімічні досліди «Танок молока», «Лавова лампа», «Надувач кульок», «Фараонові змії», «Киснева пінка» та ін.. Глядачі з цікавістю спостерігали і мали змогу отримати додаткові бали-бонуси, обґрунтувавши хід реакцій теоретичними знаннями.

Викладач хімії Дубницька О.О. провела дослід «Світлофор». Зміст досліду проілюстрував глядачам дію індикатора на рівняння окислення і відновлення речовин та зацікавив учнів автомобільних професій.

З метою розвитку логічного та нестандартного мислення учнів, викладач фізики Шпільчак Х.В. вдалась до наукової магії. Проведені нею фізичні експерименти «Повітряна кулька на спиці», «Хустинка, що не згорає», «Пінна вечірка», «Володар вогню» заворожили учнівську уяву та розширили межі сприйняття сучасної науки.

                             

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*