Учні, викладачі та майстри виробничого навчання прийняли участь у XVII Всеукраїнському радіодиктанті Національної єдності до Дня української писемності та мови

09.11.2017 учні навчальних груп, викладачі, майстри виробничого навчання нашого училища прийняли участь у XVII Всеукраїнському радіодиктанті Національної єдності до Дня української писемності та мови.
Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст та викладач Київського університету Грінченка Олександр Авраменко. Цьогоріч тема радіодиктанту – “Наші пісні і складався з 180 слів.
Відповідно до Указу Президента України від 06.11.1997 року №1241/97 щороку у ВПУ №13 відзначають День української писемності та мови на честь Преподобного Нестора Літописця – послідовника Кирила і Мефодія.
Захід проводився з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, підвищення рівня мовної освіти та культури громадськості, вдосконалення навичок майстерного володіння словом.
В цей день кожен охочий міг перевірити свої знання орфографії, пунктуації та інших правил української мови та продемонструвати свою єдність з тими, хто любить і шанує українське слово.

         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*