Учні та викладачі ВПУ№13 відвідали майстер-класи з написання писанок, бісероплетіння та виготовлення картин з тканин у відділі економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка

12.04.2018 учні та викладачі ВПУ№13 відвідали майстер-класи з написання писанок, бісероплетіння та виготовлення картин з тканин у відділі економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Майстер-класи провела делегація майстрів декоративно-ужиткового мистецтва з м. Новгород-Сіверський Чернігівської області в рамках проекту: «Захід – Північ: єдність культурних надбань нації».

Зустріч відкрила директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Бабій Л. В. З великою приємністю вона представила присутнім гостей і наголосила, що 2018 рік оголошено Роком охорони культурної спадщини України.

Гості представили виставку, на якій експонувалися як давні рушники, сорочки, запаски, так і сучасні вироби майстрів з Новгород-Сіверського.

Теплі слова подяки за цікаву розповідь та проведення майстер-класів висловили відомий літературний критик, голова обласної організації НСП України Є. М. Баран, працівники Івано-Франківського державного центру естетичного виховання – відома майстриня з бісероплетіння Марія Чулак, завідувач відділу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Світлана Гладка, керівник гуртка образотворчого мистецтва Тетяна Надольська, працівники обласної бібліотеки та усі присутні.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*