Учні групи СЕА 15-1 Вищого професійного училища №13 м. Івано-Франківська разом з класним керівником Пітух Л.І. долучились до унікального уроку #Найбільший_урок_у_світі від UNICEF Ukraine на тему “Знаю права і змінюю світ”до Всесвітнього дня дітей та присвяченого 75-річчю з дня заснування ООН.

20.11.2020 учні групи СЕА 15-1 Вищого професійного училища №13 м. Івано-Франківська разом з класним керівником Пітух Л.І. долучились до унікального уроку #Найбільший_урок_у_світі від UNICEF Ukraine на тему “Знаю права і змінюю світ”до Всесвітнього дня дітей та присвяченого 75-річчю з дня заснування ООН.
20 листопада, — Всесвітній день дітей. Цього дня було прийнято перший в історії документ, який об’єднав майже всі країни світу, — Конвенцію про права дитини.
Для розкриття теми виховної години було використано багато допоміжних матеріалів: відеоролики, анімації, документальні фільми та ін.. Учасники активно висловлювали думки, намагалися знайти вихід з проблемних ситуацій. Урок проведнно в дистанційному форматі за допомогою платформи Zoom — сервісу для проведення відео конференцій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*