У рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” з учнями ВПУ № 13 м.Івано-Франківська соціальним педагогом Гринишин В.Д. та практичним психологом Франюк Л.І. було проведено просвітницькі та профілактичні заходи

У рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” з учнями ВПУ № 13 м.Івано-Франківська соціальним педагогом Гринишин В.Д. та практичним психологом Франюк Л.І. було проведено ряд просвітницьких та профілактичних заходів:
1.діалог-бесіда з учнями ” світ без насильства”
2. виставка матеріалів з питань запобігання насильству та протидії торгівлі людьми
3.круглий стіл на тему” Надірване серце”
4.соц.опитування “що ти знаєш про насильство?”
5.Година спілкування “як не стати жертвою торгівлі людьми ” та перегля відео- роликів, про людей, які постраждали в торгівлі людьми.
6. Анкетування учнів, щодо виявлення насильства в сім’ї та у закладі.
7.тренінг для учнів ” попередження жорстокого поводження та насильства в молодіжному середовищі
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у навчальному закладі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*