Творча зустріч учнів та викладачів училища з коломийським журналістом, літератором і краєзнавцем Василем Нагірним. Зустріч проведена в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка.

05.11.18 відбулася  творча зустріч учнів та викладачів училища  з коломийським журналістом, літератором і краєзнавцем Василем Нагірним. Зустріч проведена  в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка.

Василь Нагірний – знаний на Прикарпатті журналіст, краєзнавець, літератор, режисер багатьох документальних фільмів, які відзначенні на всеукраїнському рівні дипломами і призами кінофестивалів. Він – член Івано-Франківського осередку Національної спілки кінематографістів України, Національних спілок журналістів та краєзнавців, автор і ведучий циклу історичних програм у телерадіомовній компанії «Нове телебачення краю» (НТК) м. Коломия. Довгий час Василь Нагірний співпрацював з періодичними виданнями краю, далі поєднував працю в газетах з науково-дослідницькою діяльністю у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття ім. Йосафата Кобринського.

 Зустріч розпочала директор бібліотеки Людмила Бабій, яка розповіла про творчий шлях журналіста, його досягнення на ниві кінематографії, літератури та краєзнавства, а також представила книжкову виставку видань, організовану обласною бібліотекою.

Василь Нагірний розповів про програми, які він веде на коломийському телебаченні, про нелегку працю на ниві документалістики, про фільми, які вийшли за його сценарієм.

Присутні мали змогу переглянути два документальні фільми про Івано-Франківськ та село Криворівня Верховинського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*